- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA GUNKI STREET FISHING S-210 ML 2,10m 1,5-10g // 2skł. [59665]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Solidna węglowa szczytówka zapewnia ultraszybką akcję z wyjątkową czułością, w której można zarejestrować najmniejsze szarpnięcia i uderzenia.
Akcja jest fantastyczna do bardzo dokładnych rzutów lekkimi zestawami i małymi przynętami. Szczytówka amortyzuje siłę uderzenia i pomaga uniknąć ciągnięcia haczyka.
Te niesamowite wędki są par excellence finezyjnymi narzędziami wędkarskimi i nadają się szczególnie do technik takich jak drop shot, micro jig i micro-loaded head.
Dane techniczne
| Firma | Gunki (Sensas) |
| Numer Katalogowy | 59665 |
| Długość | 2,10 m |
| Wyrzut od | 1,5g |
| Wyrzut do | 10g |
| Moc wędki | Medium Light |
| Waga | 115g |
| Długość transportowa | 109cm |
| Ilość składów | 2 |
