- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA FLAGMAN Sherman Pro Feeder New Generation 3,60m // 100g [SHPHNG360]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Wędki Flagman Sherman Pro Feeder New Generation to seria nowoczesnych, wytrzymałych i bardzo lekkich wędzisk feederowych wykonanych z wysokomodułowego węgla UTW o ciężarze nacisku 30T.
Wędki te stworzone są do łowienia małych i średnich ryb takich jak płocie, krąpie, karasie, leszcze itp. - pewnie radzi sobie nawet z większymi okazami. Sherman Pro Feeder New Generation to nowoczesny design, klasyczny uchwyt z korka i pianki EVA, wysokiej jakości komponenty: lekkie przelotki Sea Guide, wygodny i niezawodny uchwyt kołowrotka.
Lekkie przelotki nie przeciążają blanku, a nowatorski układ ich rozmieszczenia przyczynia się do zwiększenia odległości rzutu i równomiernego rozłożenia obciążenia na blanku.
Dane techniczne
| EAN | 2000571691056 |
| Firma | Flagman |
| Waga | 250g |
| Rodzaj | Sherman Pro New Generation (Flagman) |
| Numer Katalogowy | SHPHNG360 |
| Długość | 3,60 m |
| Długość transportowa | 126cm |
| Ilość sekcji | 3 |
| Max. ciężar wyrzutowy | do 100g |
| Szczytówki | 2x węglowe 1,5oz, 3,0oz + 1x szklana: 2,0oz |
