- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
KOŁOWROTEK OKUMA Carbonite V2 Match 4000 RD [CBV-40MRSDH]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WERSJA Z TYLNYM HAMULCEM
Kołowrotki Okuma Carbonite V2 Match są wyposażone w precyzyjny eliptyczny system przekładni i cyklonowy wirnik przepływowy, który zapewnia mniejsze tarcie podczas rzucania, co zwiększa odległość, większą dokładność, dłuższą żywotność linii i minimalizuje wnikanie wody i korozję. Wyposaż w sztywną metalową podwójną rączkę z gałką EVA.
Kołowrotek w zestawie z dodatkową grafitową szpulą.
- Odporny na korozję grafitowy korpus
- CFR - Rotor generujący wirowy przepływ powietrza
- 2 łożyska kulkowe + 1 rolkowe łożysko oporowe
- Quick-Set - bezstopniowy system anty rewersu
- Aluminiowa szpula typu Match w dwóch odcieniach
- Okrągły metalowy klips do linki
- Grafitowa szpula zapasowa o standardowej głębokości
- Trwała metalowa podwójna korba, uchwyty z EVA
- Precyzyjna przekładnia eliptyczna
- Wycinany z mosiądzu wałek zębaty
- RESII: Rotor wyważany cyfrowo
- EFR-II: Łożyskowana rolka kabłąka
- Szybkie przełożenie: 6,2:1
Dane techniczne
| EAN | 4718947037060 |
| Firma | Okuma |
| Rodzaj | Carbonite V2 Match (Okuma) |
| Numer Katalogowy | CBV-40MRSDH |
| Rozmiar | 4000 |
| Waga | 340g |
| Ilość łożysk | 3 |
| Przełożenie | 6.2 : 1 |
| Nawój | 97cm |
| Pojemność szpuli | PE1.0(0.165mm)-170M |
| Szpula zapasowa | TAK, 1 grafitowa |
