- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
KOŁOWROTEK OKUMA 8K CARP [8K] #136947
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kołowrotek Okuma 8K Carp to nowy standard wśród kołowrotków karpiowych big pit.
Dzięki szpuli o dużej średnicy i systemowi powolnej oscylacji ultra-wytrzymały kołowrotek 8K Okuma zapewnia niesamowitą odległość rzucania, zapewniając jednocześnie niezrównaną płynność pracy.
Zbudowany z myślą o kuloodpornej wytrzymałości, duży kabłąk i szpula 8K są wykonane z litego aluminium. Szybki progresywny system hamulca kołowrotka ma 18 kg siły hamowania, co czyni go idealnym towarzyszem do łowienia dużych ryb na dużych wodach.
Aby zapewnić maksymalną odporność na korozję, technologia Hydro Block 8K uszczelnia system hamulca kołowrotka w wodoszczelnej obudowie, podczas gdy technologia Cyclonic Flow Rotor odprowadza cały nadmiar wilgoci z obudowy kołowrotka za pomocą przepływu powietrza przypominającego cyklon.
8K jest wykończony gustowną czarną konstrukcją i wyważoną drewnianą rączką, która spoczywa w pozycji pionowej – zawsze idealnie dopasowując się.
- Łożysko rolkowe oporowe do szybkiego ustawiania
- System powolnej oscylacji
- 5 łożysk kulkowych + 1 łożysko wałeczkowe
- System szybkiego przeciągania
- Podwójne zatrzaski ze stali nierdzewnej
- Precyzyjny system przekładni ślimakowej
- Układ hamulcowy wirnika
- Wodoszczelne uszczelnienie hamulca Hydro Block
- Z podkładkami węglowymi
- Precyzyjne ramię uchwytu cynkowego z drewnianą gałką
Dane techniczne
| EAN | 4718947028334 |
| Firma | Okuma |
| Rodzaj | 8K Carp (Okuma) |
| Numer Katalogowy | 8K |
| Rozmiar | 8000 |
| Waga | 750g |
| Ilość łożysk | 6 |
| Przełożenie | 4.7 : 1 |
| Nawój | 105cm |
| Pojemność szpuli | 0.33/620, 0.35/550, 0.38/470 |
| Szpula zapasowa | Brak |
