- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
KOŁOWROTEK GUNKI GT FV400 - rozm. 4000 [61226]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Seria kołowrotków Gunki GT FV
Seria kołowrotków Gunki GT obejmuje całą gamę technik łowienia i dobrze pasują do różnych wędzisk.
Charakteryzują się płynną, gładką pracą i dobrze się prezentują wizualnie. Zespół Gunki pracował nad przełożeniem odpowiednim dla każdego rozmiaru szpuli, aby zoptymalizować komfort łowienia i kontrolę nad prowadzoną przynętą.
Te długowieczne kołowrotki cechują się też potężnym, precyzyjnym hamulcem i mają fantastyczny stosunek ceny do jakości!
- Kompaktowa konstrukcja
- Płynna praca
- Korpus i rotor wykonane z kompozytu
- Aluminiowe szpule, płytka i standardowa
- Płynne odwijanie linki wydłużające rzuty
- Progresywny, wielotarczowy, hamulec mikrometryczny
- Anty skręceniowa rolka kabłąka z długowieczną sprężyną
- występują w rozmiarach: 2000, 3000, 4000.
Dane techniczne
| EAN | 3297830612269 |
| Firma | Gunki (Sensas) |
| Rodzaj | GT FV (Gunki) |
| Numer Katalogowy | 61226 |
| Rozmiar | 4000 |
| Waga | 365g |
| Ilość łożysk | 4 |
| Przełożenie | 5.5 : 1 |
| Nawój | 94cm |
| Pojemność szpuli | 0,17mm/230m |
| Szpula zapasowa | Brak |
| Dodatkowe informacje /elementy w zestawie | Moc 7,5kg |
