- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA OKUMA Psycho Perch 2,30m L 2-12g // 2skł. [PSY-S-772L]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wędki Okuma Psycho Perch mają ultralekką konstrukcję blanku z wysoko-modułowego włókna węglowego oraz technologię końcówek wędek wzmocnionych flexem (UFR®), która zwiększa siłę podnoszenia wędek i maksymalną wytrzymałość.
Wędki spinningowe Okuma Psycho-Perch Spin zostały dopasowane do wymagań europejskich wędkarzy i specjalnie zaprojektowane jako dobry spinning na okonia.
- Włókno węglowe 24T
- Szczytówka w technologii UFR
- Ekskluzywne, psychodeliczne zdobienie blanku
- Przelotki CCS Seaguide
- Zakręcane mocowanie kołowrotka z wyeksponowanym blankiem
- Trójelementowy uchwyt z pianki EVA
Dane techniczne
| EAN | 4718947048622 |
| Firma | Okuma |
| Rodzaj | Psycho Perch (Okuma) |
| Numer Katalogowy | PSY-S-772L |
| Długość | 2,30 m |
| Wyrzut od | 2g |
| Wyrzut do | 12g |
| Moc wędki | Light |
| Waga | 99g |
| Długość transportowa | 120cm |
| Ilość składów | 2 |
