- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
- VALLEJO 28011 PRIMER GREY SPRAY (podkład szary) 400ml
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
KOŁOWROTEK OKUMA CEYMAR XT Feeder CXTR-40RD [CXTR-40]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kołowrotek Okuma Ceymar XT Feeder wyposażony został w wielotarczowy hamulec z japońskimi podkładkami z olejowanego filcu, odporny na korozję grafitowy korpus, wytrzymały kabłąk z pełnego aluminium. Kołowrotek posiada system kontroli linki na szpuli, który ułatwia jej schodzenie ze szpuli w czasie rzutu. Sztywna korbka z kutego aluminium została anodyzowana na czarno, natomiast gałka korby wykonana została z tworzywa TPE. W zestawie z kołowrotkiem aluminiowa szpula zapasowa.
Dane techniczne
| EAN | 4718947016010 |
| Firma | Okuma |
| Rodzaj | Ceymar XT Feeder |
| Numer Katalogowy | CXTR-40 |
| Rozmiar | 4000 |
| Waga | 283g |
| Ilość łożysk | 8 |
| Przełożenie | 5 : 1 |
| Nawój | 73cm |
| Pojemność szpuli | 0.25mm/240m |
| Szpula zapasowa | TAK, 1 aluminiowa |
| Dodatkowe informacje /elementy w zestawie | Siła hamulca: 6kg |
